top of page

Satış Sonrası Anadolu Power Maintenance

Bakım alanındaki hizmetlerimiz, fotovoltaik sistemlerin azami randımanla çalışmasını sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Bakım ve onarım gereksinimleri çok değişken olmakla birlikte, yaygın hizmet

ağımızla tüm gereksinimlere cevap verebilmekteyiz. 

 

Standart bakım ve temizlik hizmetlerinin yanı sıra Anadolu Solar olarak müşterilerimiz için

3 yeni hizmet sunmaya başlamış bulunmaktayız;

Müşterilerimize, ihtiyaç duydukları bilgiyi anında ulaştırmaktayız. Tesisin gelirleri ve performansının telefonla günlük mesaj olarak iletilmesi ve tesisin haftalık bilgilendirme raporunun postayla ulaştırılması hizmetlerimiz arasındadır.

24 saat Acil Danışma Servisimiz sayesinde müşterilerimiz, tesiste herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda yızılı mesaj ile bilgilendirilecektir. Söz konusu mesaj, sahaya tahmini varış saati, fiili varış saati, arızanın türü ve olası parça değişiklikleri hakkında bilgiler içermektedir.

"TEMİZLİK"

Anadolu Solar, Güneş Enerji Santrali Temizlik Servisimiz sayesinde, müşterilerimiz; tesislerinin, devamlı temiz kaldığını ve verimli çalıştığını, bizim garantimiz altında

olduğunu Bilirler.

Diğer servislerin yanısıra, yeni hizmete başlayan 7/24 Çağrı Merkezimiz sayesinde müşterilerimiz telefon aracılığı ile istediği bilgiye anında ulaşabilmektedirler.

Hızlı Erişim

Şenlikköy Mahallesi, Florya Caddesi, Sedef Apt. No: 14/2, PK. 34153 Bakırköy, İstanbul / Türkiye

T. 0212 662 45 36 | F. 0212 663 84 09 | satis@anadolusolar.com

© Tüm Hakları Saklıdır. Anadolu Solar bir Anadolu Grup Kuruluşudur.

bottom of page